KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13803240
nr 1380 3240
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 1925,19x26, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:23:35
22/2 18:41:54
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund